Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Česko - padouchů ráj

DĚČÍN - Nezbedná návštěva; Vykradený Golf; Vzývání umění; Povedený tatínek  

Nezbedná návštěva
 
DĚČÍN – Velmi smělá třiatřicetiletá žena z Bruntálska  navštívila na sklonku uplynulého roku svou děčínskou známou v jejím bytě. Neodešla s prázdnou. Odnesla si dvanáct tisíc korun, ovšem bez vědomí jejich majitelky. Když to okradená hostitelka zjistila, svěřila své podezření mužům zákona, kteří v tuto chvíli prošetřují všechny okolnosti této smutné události. Pokud se nevycválané návštěvnici prokáže její nekalý čin, bude čelit sdělení obvinění z trestného krádeže, za což ji hrozí až dvouletý trest odnětí svobody a povinnost navrátit odcizené peníze zpět  zklamané ženě.
 
Vykradený Golf
 
RUMBURK – Zaparkovaný VW Golf neodolal během úterní noci náporu neznámého vetřelce.Ten vnikl v Nerudově ulici do auta rozbitím okénka u řidiče a poté si z něj odnesl digitální autorádio s hudebními nosiči. Škoda devět a půl tisíce korun teď společně s trestným činem krádeže čeká na svého viníka. Pokud se podaří policejním inspektorům na Rumbursku vykutáleného chmatáka najít a obvinit, čeká na něj mimo jiné i návštěva věznice.
 
Vzývání umění
 
DĚČÍN -  V děčínském železničním depu dnes v časných ranních hodinách řádil samozvaný umělec. Různobarevnými spreji pomaloval odstavený vlak a odešel. Na odstranění uměleckého díla bude třeba pěti tisíc korun. Děčínští policisté zahájili pátrání po talentovaném vandalovi. Pokud se podaří povedeného ptáčka lapit, hrozí mu za trestný čin poškození cizí věci nejen až jednoletý pobyt za mřížemi, ale i zákaz činnosti.
 
Povedený tatínek
 
RUMBURK – Dopřál si luxus v podobě dvou dětí se dvěma ženami a teď ani na jedno z nich už delší dobu nepřispívá. Dluh na alimentech vystoupal až k hranici dvaadvaceti tisíc korun. Jednatřicetiletý otec  je v tuto chvíli vystaven policejnímu vyšetřování, na jehož konci může čekat obvinění z trestného činu zanedbání povinné výživy nebo odložení případu. Jestliže dlužnou částku nezaplatí a matky jeho dětí neobměkčí, může odpočívat v chládku až jeden rok.
 
11.8.2010
nprap. Petra Trypesová
e-mail : pisdc@mvcr.cz
tel.: 974 432 207, 724 156 293

vytisknout  e-mailem