Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Byli jste svědky dopravní nehody v Chrastavě? Ozvěte se.

LIBERECKO – Dopravní policisté žádají veřejnost o spolupráci. 

Ve středu 24. června 2020 v 7:32 hodin projížděla řidička s osobním motorovým vozidlem Škoda Fabia, červené nebo vínové barvy, provedení sedan, úsekem místní komunikace nám. 1. Máje v Chrastavě. U domu č.p. 143 neumožnila bezpečné přejití komunikace nezletilému chodci, který silnici přecházel po vyznačeném přechodu. Došlo tak ke střetu přední části automobilu s pravým bokem chodce a jeho následného pádu na vozidlo.

Řidička vozidla na místě střetu zastavila, ale bezprostředně poté místo dopravní nehody opustila, aniž by učinila opatření, která jí ukládá zákon o silničním provozu. Dopravní nehoda si vyžádala lehké zranění nezletilého chodce.

Případem se nyní zabývají policisté Dopravního inspektorátu v Liberci, kteří vyšetřují okolnosti a příčiny vzniku nehodového děje.
V této souvislosti žádáme svědky dopravní nehody a další řidiče, jejichž palubní kamery mohly střet nasnímat, aby se policistům ozvali prostřednictvím linky 158 nebo přímo na služebně Dopravního inspektorátu Liberec. Zároveň policisté žádají řidičku osobního automobilu Škoda Fabia, červené nebo vínové bravy, provedení sedan, aby se přihlásila.

Veškeré takto získané informace mohou policistům výraznou měrou dopomoci k objasnění případu.

29. června 2020
por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence
Liberec

vytisknout  e-mailem