Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Brutal Assault 2012 startuje

NÁCHODSKO - Hudební festival v Jaroměři z pohledu policie  

brutal assault.jpgBrutal Assault/ Foto Archiv Policie ČR
Ve středu 8. srpna 2012 v Josefově oficiálně začíná hudební festival Brutal Assault na kterém policisté očekávají velkou návštěvnost, neboť na minulé ročníky se do bývalé vojenské pevnosti sjelo okolo dvou desítek  tisíc příznivců tvrdé metalové hudby.
 
Policisté činí odpovídající opatření k zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti návštěvníků festivalu i obyvatel Josefova a Jaroměře. Po dobu konání festivalu se budou moci setkat se zvýšeným počtem hlídek. Už ve středu dopoledne na místo dorazí antikonfliktní tým (AKT), který bude připraven poradit a pomoci v neočekávaných situacích. Pro lepší komunikaci s návštěvníky z Polska budou po oba hlavní festivalové dny společně s českými policisty na festivalu také polští muži zákona.
 
Aby se návštěvníci festivalu, zejména cizinci, lépe orientovali, připravili jsme pro ně vícejazyčné letáky s varováním před krádežemi a důležitými čísly tísňového volání. Bylo nutné provést také určitá opatření v dopravě. Asi polovina ulic v Josefově , stejně jako v předchozích letech, bude zatarasených a stanou se z nich improvizovaná parkoviště pro návštěvníky festivalu. Při parkování je nutné se řídit pokyny  policie a organizátorů.
 
Motoristům, kteří chtějí v době konání festivalu jen projíždět a nemusí přímo zajíždět do Josefova či Jaroměře, pak doporučujeme, aby zvolili alternativní trasu. Vyhnout se Josefovu radíme zvláště ve čtvrtek odpoledne a v pátek dopoledne, kdy má být vystoupení hlavních kapel a očekává se velký nápor návštěvníků.
 
V případě potřeby se na policisty obracejte prostřednictvím tísňového volání 158 a 112 nebo kontaktujte nejbližší policejní hlídku či místní obvodní oddělení v Jaroměři.
 
por. Bc. Eva Prachařová
8. 8. 2012 v 9:40

vytisknout  e-mailem