Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Bezpečnostní opatření Votvírák

NYMBURSKO – V Milovicích bude tento víkend zahájena festivalová sezona. 

Pro policisty z Územního odboru Nymburk to znamená nasazení množství sil i prostředků k zabezpečení veřejného pořádku, ale i monitoringu dopravní situace. Do akce bude za celý víkend nasazeno několik desítek policistů nejen z Územního odboru Policie ČR Nymburk, ale i z jiných organizačních článků, jako například vrtulník Letecké služby PP  nebo Oddělení služební hypologie.
Vrtulník bude při začátku a konci festivalu monitorovat příjezdové a odjezdové trasy. Apelujeme na návštěvníky, aby na akci přijížděli s dostatečným časovým předstihem, aby se tak vyhnuli kolonám těsně před zahájením festivalu. Při odjezdu mohou řidiči počítat s kontrolou zaměřenou na požití alkoholu a omamných látek. Tímto zdůrazňujeme, že v České republice je nulová tolerance alkoholu v krvi!!! Pro účastníky je přímo v areálu připraven stánek, kde si mohou ověřit hodnotu alkoholu v dechu, než za volant usednou. 
Dále budou policisté k eliminaci trestné činnosti využívat také městský kamerový systém a kamery z vozidel policistů. To jak mimo samotný festival, tak i v areálu, kde se budou pohybovat policisté v uniformách, ale i skrytě. 

por. Bc. Petra Potočná
tisková mluvčí
P ČR Nymburk
12. června 2019

vytisknout  e-mailem