Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Bezpečnostní opatření v den konání fotbalového utkání mezi FC Viktoria Plzeň a FC Baník Ostrava

PLZEŇ – Policisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje připravili bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku v rámci uskutečnění fotbalového utkání. 

    Policisté připravili v souvislosti s fotbalovým utkáním Frotuna ligy, které se uskuteční v neděli dne 15. května 2022 od 17:00 hodin v Doosan Aréně v Plzni mezi mužstvy FC Viktoria Plzeň a FC Baník Ostrava, bezpečnostní opatření k zajištění klidu, veřejného pořádku a zvýšeného dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu. Cílem tohoto bezpečnostního opatření je především bezproblémový průběh celé akce. Před zápasem, v jeho průběhu a po jeho skončení budou policisté situaci a chování nejen fanoušků obou týmů monitorovat, a to jednak v bezprostřední blízkosti sportovní arény, tak i na vlakovém a autobusovém nádraží, v centru města ale i přilehlých městských částech. Pod dohledem policistů budou i všechny příjezdové cesty do Plzně.

     Fanoušky obou mužstev, všechny občany Plzně a její návštěvníky žádáme, aby v den konání fotbalového zápasu svá vozidla parkovali na vyhrazených parkovištích, v co největší míře využili městskou hromadnou dopravu, nebránili provozu a dbali pokynů policistů.

     Po ukončení fotbalového utkání budou policisté v rámci pořádaných oslav u příležitosti vítězství a získání ligového titulu dohlížet na veřejný pořádek v ulicích města Plzně a na náměstí Republiky. Tímto doporučujeme všem řidičům, jenž se plánují oslav zúčastnit, návštěvníkům a občanům města Plzně, aby v souvislosti s plánovanými oslavami neparkovali svá vozidla v Dřevěné ulici.

nprap. Barbora Šmaterová, DiS.
13. května 2022

vytisknout  e-mailem