Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Bezpečnostní opatření na Letné

V souvislosti se zítřejším fotbalovým utkáním základní skupiny Evropské ligy připravuje policie adekvátní bezpečnostní opatření. 

Na opatření se budou podílet desítky policistů pořádkové, dopravní a kriminální služby, cizinecké policie a v neposlední řadě i specializovaných útvarů jako např. pohotovostní motorizované jednotky, speciální pořádkové jednotky, oddělení služební kynologie a hypologie či antikonfliktního týmu apod. Prioritou policie bude standardně zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a veřejného pořádku v okolí stadionu i v prostředcích městské hromadné dopravy. V tomto ohledu budou policistům nápomocni i strážnící městské policie. V případě příznivého počasí policie počítá i s nasazením vrtulníku.

Při přípravě bezpečnostních opatření pražská policie úzce spolupracuje nejen s pořadateli, delegáty obou klubů i s ostatními subjekty, kterých se opatření dotkne. Nutno také připomenout, že parkovací kapacity kolem stadionu na Letné jsou omezené. Policie proto případné návštěvníky fotbalového utkání žádá, aby v co největší možné míře k přepravě na stadion využili městskou hromadnou dopravu.

mjr. Mgr. Andrea Zoulová - 23. listopadu 2016

 

vytisknout  e-mailem