Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Benešovští policisté pátrají po ženě, která v obchodním domě odcizila kabelku s věcmi

BENEŠOVSKO – Způsobila tak škodu téměř 10 tisíc korun. Nyní je podezřelá z přečinů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. 

K odcizení dámské kabelky a věcí v ní došlo dne 21. května letošního roku v jednom z obchodních domů v Benešově v 16:26 hodin. V této době zde nakupovala žena, která měla zavěšenou kabelku na nákupním vozíku. Od vozíku se nijak nevzdalovala, ale sklonila se k prodejnímu regálu a právě tuto chvíli využila jiná žena k jejímu odcizení. Podezřelá žena využila nepozornosti nakupující ženy a v nestřeženou chvíli kabelku z nákupního vozíku vzala a odešla s ní z prodejny pryč. V kabelce dále byla peněženka s penězi a platební kartou, doklady, klíče a také mobilní telefon výrobní značky Samsung modelové řady Galaxy s označením J5.

Případem se zabývají benešovští policisté, kteří mají k dispozici kamerové záznamy. Nainstalované kamery totiž zachytily protiprávní jednání i podobu podezřelé ženy. Doposud se ale policistům ženu nepodařilo vypátrat, proto se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Pátrají po ženě, která je nižšího vzrůstu (150 cm – 160 cm), středně silné postavy a pravděpodobně tmavší pleti. Má dlouhé černé vlasy v culíku a na hlavě červenou kšiltovku, která má vepředu nad kšiltem žlutý znak Ferrari. Na sobě má bílé triko s krátkým rukávem. Vepředu na triku je logo značky MK. Na nohou má modré přiléhavé kalhoty, pravděpodobně džíny, anebo džínové legíny. Obuta je do nízkých šedých bot. Na krku má řetízek s přívěskem ze žlutého kovu. Jakékoliv informace, které by mohly vést k objasnění případu, sdělte prosím policistům obvodního oddělení P ČR Benešov na telefonní číslo: 974 871 700, nebo 602 261 508.  Využít můžete také linku tísňového volání 158. Děkujeme.

nprap. Bc. Veronika Čermáková
tisková mluvčí
P ČR Benešov
3. července 2019

Odkazy do noveho okna

Podezřelá žena - foto č. 1

Podezřelá žena - foto č. 1 

Detailní náhled

Podezřelá žena - foto č. 2

Podezřelá žena - foto č. 2 

Detailní náhled

Podezřelá žena - foto č. 3

Podezřelá žena - foto č. 3 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem