Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Během svého lupu dostal hlad

CHEBSKO – Recidivista vnikl do domu. 

Policisté z obvodního oddělení Mariánské Lázně sdělili podezření 30letému místnímu muži ze spáchání přečinů Porušování domovní svobody a Krádež.

Třicetiletý muž z Mariánských Lázních se měl dopustit koncem srpna tohoto roku hned dvou trestných činů. V ranních hodinách vnikl za pomocí hromosvodu do domu v Mariánských Lázních. Následně se pohyboval v prostorách budovy, kde podezřelý dostal zřejmě hlad, a tak odcizil zde volně položené ovoce. Při tomto svém jednání byl vyrušen obyvatelem domu. Muž na nic nečekal a dal se na útěk. Svobody si však dlouho neužil, neboť byl na základě rychlé práce policistů posléze dopaden.

V páchání trestné činnosti není žádným nováčkem. V posledních třech letech byl již za stejnou trestnou činnost rozsudkem Okresního soudu v Chebu odsouzen a potrestán. Policejní komisař podal na obviněného muže podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí do vazby. Ten jej akceptoval a soudce Okresního soudu v Chebu poslal muže do vazební věznice. V případě prokázání viny mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

prap. Eva Valtová
por. Bc. Zuzana Týřová
9. 9. 2019

vytisknout  e-mailem