Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Autokriminalita

ORLICKOÚSTECKO – odcizený motocykl, vloupání do dvou vozidel 

Vloupání do vozidla v Ústí nad OrlicíVloupání do vozidla v Ústí nad Orlicí

     V pátek krátce před sedmou hodinou bylo policistům oznámeno vloupání do vozidla ve Výprachticích. Terčem neznámého pachatele se stala felicie zaparkované u místní restaurace. Krádeží dvou kufrů se zdravotnickým materiálem vznikla majiteli škoda za čtyři tisíce korun. Na voze samotném ale pachatel napáchal škodu za dalších pět tisíc. V případě dopadení mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

     Týž den v pozdních večerních hodinách vyjížděli policisté do Hylvát u Ústí nad Orlicí. Neznámý zloděj tam během uplynulých dnů odcizil malý motocykl značky JAWA 50, který si majitel postavil ke zdi domu. Krádeží mu vznikla škoda za dva tisíce korun. Po motocyklu policisté vyhlásili celostátní pátrání a případem se nadále zabývají. 

     V sobotu navečer se policisté zabývali vloupáním do renaultu zaparkovaného u plaveckého bazénu v Ústí nad Orlicí. Majitel uvnitř nechal držák s navigací, které se staly pachatelovou velmi snadnou kořistí. Celková škoda byla vyčíslena na 23 tisíce korun. Hodnota navigace byla ale pouze tři tisíce. Zbývajících dvacet tisíc vzniklo poškozením vozu. I tímto případem se policisté nadále intenzivně zabývají. Tak jako v předešlých případech, by mohl v případě dopadení strávit pachatel krádeže až dva roky za mřížemi.

22. února 2010
nprap. Eva Sichrová
tisková mluvčí

 

Odkazy do noveho okna

Vloupání do vozidla v Ústí  nad Orlicí

Vloupání do vozidla v Ústí nad Orlicí 

Detailní náhled

Vloupání do vozidla v Ústí nad Orlicí

Vloupání do vozidla v Ústí nad Orlicí 

Detailní náhled

Vloupání do vozidla v Ústí nad Orlicí

Vloupání do vozidla v Ústí nad Orlicí 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem