Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Auto mu vykradli hned dvakrát

Nejprve mu ukradli osobní věci, pak jízdní kolo. Z jedné části je případ již vyřešen, s řešením té druhé potřebujeme pomoci. 

Prvního dubna letošního roku se na policejní služebnu ve Vlašské ulici hned dvakrát po sobě dostavil poškozený. Při první „návštěvě“ oznámil vykradení interiéru jeho vozidla zaparkovaného v ulici U Železné lávky.

Z toho mu neznámí pachatelé odcizili celou řadu věcí, tedy různé oděvy a obuv včetně sportovních batohů, spotřební elektroniku, osobní doklady a další.

Druhé oznámení přišel poškozený učinit o několik hodin později proto, že mu z držáku toho samého auta zaparkovaného stále na tom stejném místě někdo odcizil závodní jízdní kolo v hodnotě 150.000,-  Kč.

Oba případy si následně převzali do své kompetence kriminalisté osmého oddělení prvního policejního obvodu. Ti zjistili, že každé z krádeží se dopustil někdo jiný.

V prvním případě se do interiéru vozu vloupali dva muži, které se kriminalistům podařilo takzvaně ustanovit a v polovině června letošního roku i zadržet a obvinit.

Druhý případ, tedy krádež jízdního kola je stále otevřený. Detektivové sice disponují záběry bezpečnostních kamer, na kterých je nenechavec zachycen, nicméně ztotožnit ho a vypátrat kriminalisté zatím nedokázali.

Proto se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud mladíka či muže na zmiňovaných záběrech poznáváte, znáte jeho totožnost potažmo místo jeho pobytu nebo pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Jako obrazový materiál také přikládáme fotky odcizeného kola. V souvislosti s těmi prosíme každého, komu například bylo toto kolo nabídnuto ke koupi, nebo ví, kde se kolo nachází, aby nám tyto informace předal stejnou cestou, tedy prostřednictvím linky tísňového volání.

por. Mgr. Tomáš Hulan 5. 7. 2018

Odkazy do noveho okna

1 odcizené kolo

1 odcizené kolo 

Detailní náhled

2 rám odcizeného kola

2 rám odcizeného kola 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem