Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Alkohol za volantem

Při jízdě pod vlivem alkoholu naboural do veřejného osvětlení 

     Kolem 5. hodiny dne 1. listopadu 2012 v Kladně v ulici Unhošťská došlo k čelnímu střetu osobního vozidla Opel do lampy veřejného osvětlení. Po příjezdu hlídky dopravního inspektorátu se řidič dobrovolně podrobil dechové zkoušce, při které mu byla naměřena hodnota 1,65 promile alkoholu v dechu. Následně byl převezen do kladenské nemocnice k dalšímu lékařskému vyšetření. V současné době je 40 letý muž z Kladna podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

1. listopadu 2012

nprap. Jana Šteinerová

 

Další případy

Vloupání do auta - dne 31.10.2012 kolem 12.30 hodin se vloupal neznámý pachatel do osoního vozidla, které bylo zaparkováno na lesní cestě v prostoru Lapáku. Po násilném vniknutí z místa na podlaze odcizil batoh s notebookem, který si zde opomenul majitel vozidla. Svým jednáním způsobil škodu ve výši 28 100,-Kč. Ponechané věci ve vozidle a především na viditelných místech jsou velkým lákadlem pro zloděje. Případ je prošetřován jako podezření z trestného činu krádeže.  

Krádež materiálu - dne 31.10.2012 bylo oznámeno na linku 158, že v době mezi 26. až 29.10.2012 došlo k odcizení kabelů různého typu z areálu společnosti v obci Studeněves na Slánsku. Dále byly z jedné haly odcizeny i součástky na instalatérské práce. Celková škoda činní necelých 54 000,-Kč. Případ nyní policie prošetřuje jako podezření z trestného činu krádeže.

vytisknout  e-mailem