Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

AKTUALIZACE - Zasahujeme na místě trestného činu

ČESKOLIPSKO - Aktuálně prověřujeme okolnosti možného loupežného přepadení, ke kterému došlo v obci Horní Libchava. 

AKTUALIZACE - 11:10 hodin dne 17.září 2021

Žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po pachateli loupežného přepadení, ke kterému došlo dnešního dne, v obci Horní Libchava. 

Pátráme po osobě možného pachatele, který byl oblečený do černého svetru, na hlavě měl černou kšiltovku. Muž byl přibližně 180cm vysoký, zavalitější postavy. Pod ústní rouškou byly na jeho tváři patrné vousy. U sebe měl v době spáchání skutku červeno-bílou igelitovou tašku. Hovořil plynule česky. 
Muž byl ozbrojen krátkou palnou zbraní. Mohl by se pohybovat v místě události a v jeho okolí. 
V případě, že muže uvedeného popisu znáte nebo jste jej v době spáchání loupeže, případně bezprostředně po ní spatřili v obci Horní Libchava na Českolipsku, informujte prosím operační středisko Policie ČR prostřednictvím bezplatné linky 158. Stejně tak učiňte, pokud disponujete jakýmikoli informacemi k případu.
Znáte-li osobu odpovídající popisu nebo ji spatříte, nesnažte se ji za žádných okolností zadržet a okamžitě volejte linku 158. 

Děkujeme za spolupráci. 

por. Bc. Vojtěch Robovský

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V současné době zjišťujeme veškeré okolnosti k případu loupežného přepadení pobočky pošty, ke kterému došlo dnešního dne, krátce po osmé hodině na Českolipsku v obci Horní Libchava. Na místě i nadále zasahují naše jednotky a povolán byl také vrtulník Letecké služby. 
Vzhledem k probíhajícím úkonům na místě události a v jejím okolí zatím nemůžeme být více konkrétní. Ke zranění osob nedošlo. 

17. září 2021
por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence
Liberec

vytisknout  e-mailem