Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

AKTUALIZACE - Převrácený kamion

LIBEREC - Dopravní policisté vyšetřují příčiny a okolnosti havárie kamionu v Liberci 

AKTUALIZACE ze dne 22. května 14:50 hodin.
Komunikace je plně průjezdná. Následky havárie kamionu byly odstraněny.

por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krátce před 11. hodinou 22. května došlo na kruhovém objezdu ulice České Mládeže v Liberci k převrácení nákladního automobilu. Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil jízdy stavu a povaze vozovky, vlivem čehož došlo k vychýlení převáženého nákladu a převrácení automobilu na bok. Řidič byl transportován Zdravotnickou záchrannou službou do nemonice v Liberci. Dle vyjádření mluvčího Zdravotnické záchranné služby pana Georgieva, s lehkým zraněním. Dechová zkouška na zjišťování přítomnosti alkoholu v dechu řidiče byla negativní.

Okolnosti a příčiny vzniku nehodového děje jsou v současné době předmětem vyšetřování dopravních policistů. Provoz na místě je řízen policisty, místo je s opatrností průjezdné. Komunikace však bude v souvislosti s vyprošťováním vozidla a překládky nákladu uzavřena na nezbytně nutnou dobu. Objízdné trasy povedou přes Liberec - Pilínkov.

22. května 2019
por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence
Liberec

vytisknout  e-mailem