Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

AKTUALIZACE - Poznáváte tohoto muže?

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Zjišťujeme jeho totožnost. 

Na základě zveřejněné výzvy se policistům podařilo získat poznatky vedoucí ke ztotožnění mrtvého muže. S největší pravděpodobností se jedná o jednatřicetiletého cizího státního příslušníka.

Za skvělou spolupráci policisté děkují jak médiím, tak i veřejnosti!

10. listopadu 2022, por. Bc. Milena Šabatová

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V neděli 23. října dvě hodiny po poledni došlo ke střetu vlakové soupravy jedoucí ve směru od Starého Města na Otrokovice s neznámým mužem. Ten vstoupil do kolejiště v katastru obce Babice bezprostředně před projíždějící rychlík. Po střetu utrpěl natolik vážná zranění, že jim na místě podlehl. Muž u sebe neměl žádné doklady ani jiné věci, podle nichž by mohla být zjištěna jeho totožnost.

Policii se do dnešního dne nepodařilo zjistit, kdo mrtvý muž byl. Proto se uherskohradišťští kriminalisté rozhodli zveřejnit jeho fotografii, fotografii jeho obuvi a zároveň kamerový záznam, na kterém je zachycen.

Dle svědků se ten den od dopoledních hodin pohyboval po obci Babice. Muži bylo odhadem asi 30 – 40 let, byl štíhlé postavy vysoké asi 180 cm. Měl krátké tmavé vlasy a zrzavý plnovous.

Na sobě měl oblečenou delší bundu a tmavě modré rifle. Důležitým poznatkem jsou jeho boty zn. Vasky Kotaar, vel. 44, z limitované edice, vyrobené v roce 2016 ve Zlíně.

Žádáme tímto veřejnost o pomoc při zjištění jeho totožnosti. V případě, že víte, o koho by se mohlo jednat, ozvěte se nám na bezplatnou linku Policie České republiky 158.

Děkujeme!

7.listopadu 2022, por. Bc. Milena Šabatová

vytisknout  e-mailem