Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE - Pozná ho někdo?

TRUTNOVSKO – Totožnost muže již známe. 

AKTUALIZACE - Na základě zveřejnění výzvy se nám podařilo muže ustanovit a k celému případu již vypovídal. Trutnovští policisté na tomto základě rovněž pokročili v šetření celého případu a v této souvislosti prověřují 39letého muže, který se měl protiprávního jednání dopustit. V případě prokázání viny a odosuzení mu pak může hrozit za přečiny krádež a neoprvněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku až dvouletý trest odnětí svobody.

Děkujeme veřejnosti a médiím za spolupráci.

nprap. Lukáš Vincenc
13. března 2019, 15:20
_____________________________________________________________________________________________
Již začátkem ledna tohoto roku jsme na obvodním oddělení v Trutnově přijali oznámení o krádeži, ke které mělo dojít v jednom v trutnovských podniků. Poškozený muž uvedl, že mu někdo odcizil ze skříňky jeho platební kartu. Za její užití pak následně došlo k několika neoprávněným transakcím. Škodu si majitel předběžně vyčíslil na necelé 2 tisíce korun.

V současné době se v rámci šetření celého případu obracíme na veřejnost s žádostí o spolupráci při pátrání po totožnosti muže, který by mohl policistům pomoct v objasnění. Pokud ho někdo pozná, zavolejte na linku 158 či přímo na tel. číslo 974539651 (OOP Trutnov) nebo se dostavte na jakoukoli služebnu. Děkujeme.

nprap. Lukáš Vincenc
13. února 2019, 13:25

vytisknout  e-mailem