Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE - Posprejování chalupy

TRUTNOVSKO - Prošetřujeme hanlivé nápisy. 

AKTUALIZACE - V těchto dnech policisté ukončili šetření případu poškození chalupy v osadě Hrádeček na Trutnovsku. Po důkladném vyhodnocení všech získaných poznatků, ohledáním místa činu a prověrce v okolí události, nedospěli k osobě pachatele a případ po vyčerpání všech dostupných úkonů odložili. Vzniklou škodu policisté vyčíslili odborným vyjádřením na bezmála pět a půl tisíc korun. Oprávněný správce budovy se však s žádnou škodou nepřipojil pro případ náhrady v trestním řízení. Samotné nápisy byly odstraněny hned po zadokumentování ze strany policie.

nprap. Lukáš Vincenc
18. února 2020, 10:42
______________________________________________________________________________________________

Na základě oznámení vyjela hlídka Obvodního oddělení Trutnov dnes (ve čtvrtek 10. 10. 2019) v poledních hodinách prověřit informace o posprejování chalupy v obci Hrádeček.

Mělo se jednat o hanlivé nápisy nasprejované na vratech chalupy a k události mělo dojít v době od předchozího večera do dnešního rána. Po příjezdu na místo hlídka zjistila na vratech tři nápisy bílou barvou, které tam nasprejovala dosud neznámá osoba. V současné době policie událost dokumentuje, shromažďuje další stopy z místa a informace o možném pachateli. Způsobená škoda dosud nebyla vyčíslena.

Policisté vše dokumentují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci, pachateli hrozí až roční trest odnětí svobody, trest zákaz činnosti nebo propadnutí věci.

por. Mgr. Eva Prachařová
10. 10. 2019 v 15:00

Odkazy do noveho okna

Hrádeček

Hrádeček 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem