Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE - Pomozte při pátrání

RYCHNOVSKO – Chlapce se podařilo v pořádku najít. 

Aktualizace: Odvoláváme pátrání po 20letém chlapci. V půl druhé odpoledne byl v pořádku nalezen. Chlapce si na základě výzvy v médiích všimla  žena, která neváhala a ihned kontaktovat Policii ČR. Děkujeme médiím za šíření výzvy a občanům za všímavost.

por. Ing. Eliška Majerová
8. 4. 2021, 13:45
_________________________________________________________________________________________________________________

Od včerejšího odpoledne pátráme po 20letém chlapci z Rychnovska, který se šel včera po 16. hodině v Olešnici v Orlických horách projít. Muž je přibližně 180 cm vysoké hubené postavy, má hnědé vlnité vlasy a hnědé oči. Podle dostupných informací měl na sobě černé kalhoty, šedou bundu, černou zimní čepici a červené zimní boty. Z dosavadního vyšetřování vyplynulo, že je důvodná obava o jeho život a zdraví.

Bližší informace, včetně fotografie, naleznete zde. Pokud je odkaz neaktivní, osoba je již vypátrána a pátrání je odvoláno.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158. Děkujeme.

por. Ing. Eliška Majerová
8. 4. 2021, 9:40

vytisknout  e-mailem