Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Aktualizace - Policisté žádají veřejnost o pomoc - hledaný muž byl vypátrán

BEROUNSKO – Pohřešovaný zanechal dopis na rozloučenou. 

Hledaný muž byl dne 10. 9. 2015 vypátrán berounskými kriminalisty na území našeho okresu živ a zdráv. Policistům uvedl, že doma zanechal dopis na rozloučenou, protože nechce, aby ho rodina kontaktovala a věděla, kde se nachází. Z tohoto důvodu nebudou kriminalisté sdělovat přesné místo jeho vypátrání ani současnou lokalitu jeho pobytu.
 
 
Berounští kriminalisté již týden intenzivně pátrají po pohřešovaném čtyřicetiletém muži z našeho okresu. Ten byl naposledy spatřen v místě svého bydliště ul. Nad Stadionem 340, Králův Dvůr, kde ho viděla jeho dcera okolo 22 hodiny.
 
Od této doby se nikomu z příbuzných ani přátel neozval. Pohřešování oznámila jeho rodina, která policistům předala nalezený dopis na rozloučenou. Muž odešel bez svého mobilního telefonu, klíčů od bytu a bez osobních věcí. Na základě těchto skutečností byla zahájena rozsáhlá pátrací akce, do které se zapojily desítky policistů. Po muži pátrali nejen policisté z obvodních oddělení, ale také kriminalisté a policejní psovod. Do současné doby se však nepodařilo muže vypátrat.
 
Policisté se touto cestou obrací na širokou veřejnost a žádají o jakékoliv poznatky vedoucí k vypátrání hledaného muže. S ohledem na skutečnosti jeho zmizení lze předpokládat, že by se muž mohl pokusit o sebevraždu. Včasnost jeho vypátrání je v tomto případě skutečně naléhavá.
 
Pohřešovaný muž pracoval nějakou dobu na území hlavního města Prahy, není proto vyloučeno, že by se mohl pohybovat i v této lokalitě.
 
Hledaný je 160 cm vysoký, má štíhlou postavu, delší, rovné, hnědé vlasy, kulatý obličej a hnědé oči. V době zmizení byl oblečen do modrého trika s krátkým rukávem, hnědé kožené bundy, modrých riflí a sportovních bot.
 
Podrobnější informace o pohřešovaném naleznete zde:
 
aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx

 

nprap. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí
P ČR Beroun

vytisknout  e-mailem