Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Aktualizace - Policisté žádají o pomoc při pátrání - pátrání odvoláno

BEROUNSKO – Muž se sám vrátil domů. 

Dne 5. října 2015 oznámila policistům manželka pohřešovaného, že se její manžel vrátil domů živ a zdráv. Muž kriminalistům uvedl, že nutně potřeboval odcestovat na Moravu, kam skutečně dojel a dnešího dne se vrátil zpět do svého bydliště. S ohledem na tuto skutečnost bylo pátrání po něm ukončeno a odvoláno.
 
 
Berounští kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po pohřešovaném 68letém seniorovi, který byl dnes v ranních hodinách převezen sanitkou do Medicentra v Berouně. Zde měl nastoupit na pravidelnou dialýzu. Personálu uvedl, že si potřebuje něco vyřídit a přijde okolo desáté hodiny. Do zdravotnického zařízení se však již nevrátil.
 
S ohledem na skutečnost, že dialýzu nepodstoupil, je v ohrožení života. Navíc se jedná o silného diabetika, který si dnes večer musí aplikovat dávku inzulinu.
 
Kriminalistům se podařilo zjistit, že muž míří na Moravu, kde má příbuzenské vazby. Jeho poslední výskyt byl zaznamenán ve Světlé nad Sázavou. Další jeho pohyb se nepodařil zjistit.
 
V době odchodu byl oblečen do maskáčového kompletu a na nohou měl černé kanady. Bližší popis a fotografie je v níže uvedeném odkazu.
 
Jakékoliv informace vedoucí k jeho vypátrání mohou občané sdělit na linku 158.
 
aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx
 
 
nprap. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí
P ČR Beroun
1. října 2015

vytisknout  e-mailem