Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE - Pátráme po 72letém muži

TRUTNOVSKO - Pohybovat se může i v širším okolí. 

V současné době intenzivně propátráváme Královédvorsko, Novopacko a Jičínsko. Pohřevaný muž má mít totiž vazbu na Prahu, proto vedeme pátrání tímto směrem. Podle posledních zjištěným informací, měl být snad viděn právě dnes 12. července v Jičíně  okolo 11:00 hodiny. Nemůžeme však vyloučit, že se pohybuje i na jíném místě. Pohřešovaný je fyzicky zdatný a je schopen ujít i delší vzdálenosti. Do akce jsou nasazeni policisté z obvodních oddělení v daných lokalitách a také policisté pořádkové jednotky.  

Popis oblečení pohřešovaného: Oblečen do kostkované košile, modrých džín a zelené bundy. Je drobnější postavy, má knírek a krátké šedivé vlasy.

Děkujeme věřejnosti za pomoc při pátrání.

prap. Lukáš Vincenc
12. července 2018, 13:52

________________________________________________________________________

Policisté v současné době intenzivně pátrají po 72letém muži z Trutnovska, konkrétně z Královédvorska, který 11. července 2018 odešel z domu v Horní Brusnici neznámo kam. Od té doby o sobě nedal vědět. Muž trpí Alzheimerovou chorobou, proto může být dezorientovaný v čase a prostoru. Podrobnosti naleznete rovněž v odkaze ZDE

Pokud je odkaz nefunkční, osoba byla již vypátrána nebo pátrání zrušeno. Jakékoliv informace k pohřešovanému muži, prosím, sdělte na tísňovou linku 158 nebo na obvodní oddělení policie Dvůr Králové nad Labem, tel.: 974 539 701.  Poznatky k jeho případnému pohybu můžete rovněž oznámit osobně na jakékoliv služebně Policie ČR.

prap. Lukáš Vincenc
12. 7. 2018 v 8:45 hodin

vytisknout  e-mailem