Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Aktualizace: Nedovolený odchod vězně z nestřeženého pracoviště

MLADOBOLESLAVSKO – Odsouzený muž se může pohybovat po celé České republice. 

Aktualizace: Hledaný vězeň byl dne 13. března 2018 krátce po sedmnácté hodině zadržen policejní hlídkou  Obvodního oddělení Benátky nad Jizerou na 17 km dálnice D10, na sjezdu na obec Otradovice a do devatenácti hodin byl již zpět za mřížemi Věznice Jiřice.

Policisté vyhlásili pátrání po čtyřiačtyřicetiletém vězni, který dnešního dne 13. března 2018 v době od 3:30 do 4:10 hodin odešel z nestřeženého pracoviště výrobního podniku v katastru obce Hlavenec na Mladoboleslavsku. Odsouzený muž si odpykává trest odnětí svobody ve Věznici Jiřice za majetkovou trestnou činnost a za přečin Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Hledaný muž je vysoký asi 185 cm, štíhlé postavy a má hnědé oči. V době odchodu měl na sobě šedé montérkové kalhoty, černé pracovní boty a tmavě zelenou mikinu. 

Bližší informace k hledanému muži a to, zda je pátrání stále aktuální naleznete zde: 

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=6090313180107 

Přestože hledaný vězeň není nebezpečný, upozorňujeme všechny občany, aby se jej nepokoušeli nijak zadržet a ihned volali na bezplatnou linku 158. 

Odsouzený muž má trvalý pobyt v Mělníku, ale pohybovat se může po celé České republice a zejména na území hlavního města Prahy. Žádáme případné svědky a osoby, které přišly s odsouzeným mužem do kontaktu, aby se obrátily na telefonní číslo 974 877 421, linku 158 či nejbližší policejní služebnu. 

Za poskytnuté informace děkujeme. 


por. Bc. Lucie Nováková 
tisková mluvčí 
P ČR Mladá Boleslav 
13. března 2018 

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem