Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

AKTUALIZACE: Incidentem mezi dvěma muži se zabývají kutnohorští policisté

KUTNOHORSKO - Došlo k němu 28. dubna před jedním z barů. 

AKTUALIZACE

Kutnohorští kriminalisté celou událost prověřili a šetřením zjistili, že 42letý cizinec měl fyzicky napadnout o rok staršího muže, a to bez jakéhokoli předchozího konfliktu, nebo motivu. I podle svědeckých výpovědí policisté zjistili, že poškozený seděl na lavičce před jedním z barů v Kutné Hoře a následně byl napaden. Tento incident vyvolal v Kutné Hoře konání demonstrace, které se účastnilo několik desítek osob a proběhla v poklidu a bez narušení veřejného pořádku.
Kriminalisté po prošetření všech okolností incidentu zahájili trestní stíhání, a podezřelého muže obvinili z přečinu výtržnictví, za což v případě odsouzení  hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Pavel Truxa
tiskový mluvčí
18. června 2024 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kutnohorští policisté prověřují okolnosti incidentu, ke kterému došlo v neděli 28. dubna ve večerních hodinách.

Podle zatím zjištěných informací mělo před jedním z barů v Kutné Hoře dojít k potyčce mezi dvěma muži, při které měl 42letý muž napadnout o rok staršího muže.

Policisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a v současné době provádějí veškeré procesní úkony k objasnění celé události. Případ dozoruje Okresní státní zastupitelství v Kutné Hoře.

por. Mgr. Pavel Truxa
tiskový mluvčí
30. dubna 2024
 

vytisknout  e-mailem