Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

AKTUALIZACE: Dopravní nehoda u Lidic měla tragické následky

KLADENSKO – Při čelním střetu dvou osobních motorových vozidel jedna osoba zemřela, druhou transportovala letecká záchranná služba s těžkým zraněním do nemocnice.  

VYDÁNO: 21.00 hod.

Nehoda se stala krátce po půl osmé večer na silnici č. 61 z Kladna směrem na Prahu nedaleko Lidic. Z dosud nezjištěných příčin se zde čelně střetla vozidla továrních značek Škoda Octavia a Volkswagen Golf. Šestadvacetiletý řidič skončil s těžkým zraněním v nemocnici. Řidička, jejíž totožnost policie prozatím nezná, svým zraněním na místě bohužel podlehla. V důsledku této události je nyní tato oblast zcela uzavřena, policie odklání dopravu přes Buštěhrad. Provoz v těchto místech bude omezen pravděpodobně ještě 2-3 hodiny.

Příčinu této tragické události vyšetřují kladenští policisté.

por. Bc. Eva Stulíková
tisková mluvčí
P ČR Benešov
18. prosince 2014

AKTUALIZACE: 21.40 hod.

V průběhu vyšetřování bylo zjištěno, že zraněným je řidič z vozidla Volkswagen Golf. Totožnost zemřelé řidičky z vozidla Škoda Octavia policie stále nezná. Nejasná je prozatím i předběžná příčina této tragické události. Za tímto účelem by policie přivítala jakákoliv případná svědectví, která by mohla přispět k řádnému objasnění věci. Informace přijmou kdykoliv operátoři na lince 158.

Za pomoc a spolupráci děkujeme.

por. Bc. Eva Stulíková
tisková mluvčí
P ČR Benešov
18. prosince 2014

 

vytisknout  e-mailem