Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE - Dívky z Jaroměře, které utekly z domova, jsme našli

NÁCHODSKO - Děkujeme všem za informace, školačky jsou v pořádku. 

158 na autěIlustrační foto/Policie ČRAKTUAIZACE - Policisté děkují všem občanům za pomoc při pátrání po dvou pohřešovaných dívkách. Navečer jsme od vás přijali oznámení jejich možném spatření, které jsme ihned prověřili. Na základě této informace jsme do označené oblasti vyslali policejní hlídky, které děvčata záhy našly. Díky informacím přijatým od veřejnosti se nám je podařilo po šesté hodině večerní vypátrat živé a nezraněné nedaleko Jaroměře u obce Velichovky. Nakonec dívky neodjely nikam daleko,  pohybovaly se celou dobu pěšky v okolí Jaroměře.

Por. Mgr Eva Prachařová

7.12.2018 v 19,30 hodin

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po dvou děvčatech z Jaroměře ve věku 10 a 11 let, které dnešního dne s největší pravděpodobností utekly z domova. Dívky totiž nepřišly ráno do školy. Podle všeho mají u sebe spacáky.

Mladší z dívek je vysoká 150 cm, má delší, světle hnědé vlasy, na hlavě pletenou čepici tmavě zelené barvy jako medvídek, strakatou zimní bundU, tmavě modré šusťáky a kostičkovaný batoh.

Starší dívka  je vysoká 157 cm, má na sobě černé přiléhavé legíny, černou bundu s kapucí olemovanou kožíškem, má tmavě hnědé, dlouhé vlasy a je zřejmě bez čepice. Na nohou má nižší černé kozačky, s sebou černý batoh s fialovými lístky.

Domníváme se, že dívky mohly ráno odcestovat vlakem. Mohly by mířit na Kokořínsko, kde byla jedna z dívek s otcem  na výletě.

Policie žádá všechny, kdo dívky výše uvedeného popisu dnes spatřil, nebo by věděl, kde se mohou děvčata nacházet, ať neprodleně podá informace na linku 158.

Pozn.: Pokud odkaz na databázi osob v pátrání již není aktivní, zákonné důvody pátrání již pominuly. 

vytisknout  e-mailem