Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Akce "Ctirad"

V rámci akce odhalili policisté tři pachatele trestných činů 

     V době od 20:00 hodin dne 16. ledna do 02:00 hodin dne 17. ledna 2010 proběhla na území okresu Mělník bezpečnostní akce zaměřená na dohled nad bezpečností silničního provozu, pátrání po osobách, vozidlech a věcech pocházejících z trestné činnosti. V neposlední řadě kontrolovali policisté, zda řidiči před jízdou nepožili alkoholické nápoje a zaměřili se na případné zjištění pachatelů trestné činnosti na úseku krádeží a vloupání do osobních vozidel.
     Akce se zúčastnilo zhruba 40 policistů z pořádkové, dopravní a kriminální policie Územního odboru PČR Mělník. V rámci opatření zkontrolovali 280 osob, zjistili 3 pachatele trestné činnosti (tr.čin ohrožení pod vlivem návykové látky) a 24 přestupků, za které na místě uložili blokové pokuty ve výši cca 7.000,- Kč. Policisty nebyly v průběhu akce zjištěny žádná vozidla ani osoby v celostátním pátrání.
     Akce byla první tohoto druhu v letošním roce. Jedná se o jedno z řady opatření, která se budou konat letos na území našeho regionu v rámci zvýšení bezpečnosti na komunikacích a snížení počtu trestných činů.

vytisknout  e-mailem