Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Název kraje

Policie České republiky – KŘP Olomouckého kraje

Agresivního muže policisté krátce po incidentu zadrželi

VELKÉ LOSINY - Napadl druha své matky. 

Sdělení obvinění z trestných činů vydíraní a výtržnictví si v těchto dnech vyslechl 35letý muž, který podle kriminalistů začátkem týdne ve Velkých Losinách fyzicky napadl druha své matky.

Za incidentem měl podle všeho stát nevyjasněný spor o peníze. Obviněný měl na poškozeného, 49letého muže, zaútočit v místní restauraci, kde se poškozený bavil s přáteli. Muže měl napadnout opakovanými kopy do hodní části těla i hlavy a přitom se pod pohrůžkou zabitím domáhat vrácení peněz. Když si však uvědomil, že incidentu přihlížejí hosté restaurace, z místa rychle zmizel. O napadeného, který zůstal po incidentu bezvládně ležet na zemi, se postarali přítomní hosté, kteří zalarmovali záchrannou službu. Policistům se zhruba po hodině podařilo vypátrat útočníka v místním parku. Veškerými okolnostmi tohoto případu se kriminalisté nadále intenzivně zabývají. Zraněného muže záchranáři přepravili k ošetření do nemocnice.

V případě uznání viny a odsouzení hrozí útočníkovi za uvedenou trestnou činnost mimo jiné až čtyřletý trest odnětí svobody.

por. Mgr. Jiřina Vybíhalová
21. února 2020

vytisknout  e-mailem