Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Manžel měl dát ženě facku před sedmiletou dcerou

K incidentu mezi manželi v rozvodovém řízení vyjížděli policisté  

Policisté tento týden (3. září 2012) oznámili na správní orgán chlumeckého městského úřadu k projednání dva přestupky, a to přestupek proti občanskému soužití a přestupek proti majetku, kterého se měl dopustit muž z Královéhradecka.

Pětatřicetiletý muž z Chlumecka měl o dva roky mladší manželku napadnout minulý čtvrtek (1. září 2012) krátce před půlnocí.
K incidentu, který se odehrál v nočních hodinách v rodinném domku na Chlumecku vyjížděli policisté na základě telefonického oznámení, které na policii učinila žena. Na přivolené muže zákona čekala žena u sousedů. 
Ten večer nejprve na ženu manžel křičel a přitom manželce nadával. Pak na ženu zaútočil i fyzicky. Manželku uhodil rukou do obličeje, a to tak silně, až spadla na zem. Následně manželce vyhodil z okna na zahradu domu dva mobilní telefony, které se při pádu na zem rozbily. Incidentu byla přítomna jejich sedmiletá dcera. Poškozená žena nevyhledala lékařské vyšetření, jelikož jí při incidentu nebylo způsobeno žádné zranění. Způsobená škoda na telefonech činí asi dva tisíce korun.

Žena policistům uvedla, že ji její muž slovně napadá a uráží zhruba od letošního (2012) března. Manžel, se kterým je žena v rozvodovém řízení, zřejmě neunesl, že si žena našla přítele.

Muži za přestupek proti občanskému soužití a přestupek proti majetku ve správním řízení hrozí až dvacetitisícová pokuta.

nprap. Anna Pešavová - 6. září 2012 (13:50)

vytisknout  e-mailem