Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Trojlístek mužů obelstil výherní automat

Akciové společnosti zůstaly škody přes 31 tisíc korun 

Výherní automatVýherní automat


Policisté pátrají po trojici mužů, která ve středu 16. června 2010 v odpoledních hodinách obelstila výherní automat v jednom baru v Chlumci nad Cidlinou. Trojlístek podvodníků dokázal upravit program automatu tak, že ukázal několikatisícové výhry, které jim poté obsluha vyplatila. Na krádež přišla hned druhý den ráno provozní baru při běžné kontrole. Přivolaný servisní technik následně zjistil, že výherce s hracím automatem cíleně manipuloval. První výhrou získali téměř 4 tisíce korun a druhá jim vynesla zhruba deset tisíc korun. Navíc si z výherního automatu odnesli akceptor.

Policistům se podařilo získat alespoň přibližný popis jednoho z údajných pachatelů. Jedná o muže ve věku kolem 30 let, silnější postavy. Oblečen byl do riflových kalhot.

Podobní podvodníci vždy pracují ve skupinách. Jeden se nabourává do automatu a druzí ho kryjí. Muži si vybrali bar, který má nainstalované bezpečností kamery.
Policie případ šetří pro podezření z přečinu podvodu a krádeže. Nový trestní zákoník pamatuje na takové jednání až dvouletým trestem odnětí svobody.

nprap. Anna Pešavová - 23. června 2010
foto Policie ČR
 

Odkazy do noveho okna

Obelstili výherní automat

Obelstili výherní automat 

Detailní náhled

Výherní automat

Výherní automat 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem