Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

24 hodin na Orlickoútesku

Krádež nafty, jízdního kola a kabelky  

Včera krátce před sedmou hodinou vyjížděli policisté do areálu jedné firmy v Lanškrouně. Neznámý pachatel tam ze zaparkovaného nákladního vozidla odčerpal 140 litrů motorové nafty. Krádeží způsobil škodu za bezmála čtyři tisíce korun. V případě dopadení mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Chocenští policisté se zabývají krádeží peněženky. V rehabilitačním centru na Choceňsku v noci z úterý na středu řádil zloděj. V jednom z pokojů se ze skříňky ztratila dámská peněženka, ve které bylo šest set korun, doklady a platební karta.

Chocenští policisté také šetří krádež jízdního kola, které neznámý lapka sebral ze stojanu u vlakového nádraží. Vzhledem k tomu, že krádeží vznikla majiteli škoda za dva tisíce korun, šetří věc jako přestupek proti majetku. Další bicykl se ztratil včera odpoledne před hernou v Ústí nad Orlicí. Majitel si ho jen na chvilku opřed o zábradlí.

V jednom ze supermarketů v Ústí nad Orlicí se v minulých dnech ztratila z odstaveného košíku starší dámská kabelka, ve které byl mimo dalších věcí i mobilní telefon. Majitelka ho v době nákupu nechala na chvíli bez dozoru. I tento případ šetří policisté jako přestupek.
nprap. Eva Sichrová
26. listopadu 2009

 

vytisknout  e-mailem