Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

24 hodin na Orlickoústecku

Den bez nehod  

Včera byl na okrese Ústí nad Orlicí poměrně klid. Policisté přijali osm nových trestních oznámení, zabývali se také devíti přestupky. Na lince tísňového volání 158 zaznamenal operační důstojník „pouze“ 37 telefonátů. Pět z nich pak vedlo k policejnímu výjezdu.

Včera policisté přijali trestní oznámení na matku čtyř nezletilých dětí. Předmětem šetření je nyní její péče o ně. Z dosavadních poznatků totiž vyplývá, že se jejich výchovou příliš nezatěžuje, nekontroluje ani jejich pravidelnou docházku do školy.

Od včerejšího dne se policisté zabývají případem 29letého muže z Ústí nad Orlicí. Ten již od října loňského roku řádně nepřispívá na výživu své malé dcery. Dluh se do současné doby vyšplhal na bezmála třicet tisíc korun. Nyní má poslední šanci dát vše do pořádku. Pokud tak neučiní, hrozí mu za zanedbání povinné výživy trestní stíhání.

Odpoledne vyjížděli policisté k pracovnímu úrazu do Chocně. Při opravě střechy tam jeden z pracovníků šlápl na eternitovou šablonu, která pod ním praskla. Muž spadl přibližně ze sedmimetrové výšky na betonovou podlahu. S vážným zraněním byl letecky transportován do královéhradecké nemocnice.
nprap. Eva Sichrová
3. listopadu 2009
 

vytisknout  e-mailem