Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

2. AKTUALIZACE - VÝZVA - Policisté šetří napadení mezi mladistvými v parku

JABLONEC - V Tyršově parku došlo k vzájemnému napadání mezi dvěma skupinkami osob. 

2. AKTUALIZACE ze dne 18. 11. 2019 v 11.00 hodin:

Jablonečtí kriminalisté, kteří intenzivně okolnosti celého případu šetří, nyní žádají o pomoc veřejnost. Pokud někdo z občanů byl svědkem uvedené události, která se stala v pátek 15. listopadu kolem sedmnácté hodiny v Tyršově parku u konečné zastávky tramvaje v Jablonci nad Nisou, ať se osobně přihlásí policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158. Kriminalisté přivítají jakékoliv informace směřující ke zjištění objektivního průběhu celého incidentu. Důležité pro kriminalisty by také samozřejmě byly i informace o chování jednotlivých účastníků před samotným vzájemným napadením na místě činu nebo blízkém okolí. 


nprap. Dagmar Sochorová
Oddělení tisku a prevence
Jablonec nad Nisou

_______________________________________________________________________________________________________________

AKTUALIZACE:

Včera jsme informovali o případu, kdy došlo ke vzájemnému napadení mezi mladistvými v Tyršově parku v Jablonci nad Nisou. 
Při incidentu došlo ke zranění jedné osoby, která skončila hospitalizována v jablonecké nemocnici. 
Policisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. V tuto chvíli policisté stále dokumentují přesný průběh celého incidentu. 

16. 11. 2019
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
koordinátorka prevence KŘP Libereckého kraje

-----------------------------------------------------------------------

Dnes, kolem páté hodiny večer, přijal operační důstojník oznámení ze Zdravotnické záchranné služby o fyzickém napadení mladíka na konečné tramvaje v Jablonci nad Nisou. Na místo události okamžitě vyslal policejní hlídky. 

V přilehlém Tyršově parku se nacházelo několik mladistvých osob. Policisté zjistili, že došlo ke vzájemnému fyzickému napadení mezi dvěma skupinkami mladistvých osob. V době příjezdu hlídky na místo byla jedna osoba převezena na ošetření do jablonecké nemocnice. V tuto chvíli policisté zjišťují přesný průběh a okolnosti celého incidentu. Policistům se podařilo ztotožnit všechny zúčastněné osoby z obou skupin díky okamžité reakci všech hlídek na místě. 

Nyní provádějí šetření, výslechy osob a také zjišťují, kolik osob bylo při incidentu zraněno. Vyžádali si také lékařské zprávy. 
Po řádném zadokumentování případu bude ve věci dále rozhodnuto a bude stanovena právní kvalifikace. 
 

15. 11. 2019
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
koordinátorka prevence KŘP Libereckého kraje

vytisknout  e-mailem