Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Řidiči „osobáků“ skončili v nemocnici

ORLICKOÚSTECKO – Na místě zůstala zdemolovaná auta. 

Foto PČRFoto PČRPři řízení jakéhokoliv dopravního prostředku stačí malá nepozornost a dopravní nehoda na sebe nenechá dlouho čekat.

Podobně to bylo i včera deset minut po šesté hodině ranní na silnici mezi obcemi Sázava a Lubník. Dvaačtyřicetiletá řidička osobního vozidla značky Renault jedoucí od Sázavy z dosud nezjištěných příčin přejela do protisměru a tam se přední částí vozu střetla s osobním vozidlem značky Škoda Felicia sedmačtyřicetiletého řidiče. Škodovka po střetu skončila v silničním příkopu a Renault se převrátil na střechu. Hasiči museli zraněného řidiče škodovky vyprostit a poté byl rychlou lékařskou pomocí transportován do fakultní nemocnice. Přítomnost alkoholu v jeho organismu vyloučí nařízený rozbor krve. U řidičky jsme provedli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem a poté byla se zraněním převezena do nemocnice.

Po prohlídkách obou aut jsme pro závady u nich zadrželi osvědčení o jejich registraci. Škoda na dopravních prostředcích byla předběžně vyčíslena na 180 tisíc korun.

19. září 2017
por. Bc. Lenka Vilímková
tisková mluvčí

Odkazy do noveho okna

Foto PČR

Foto PČR 

Detailní náhled

Foto PČR

Foto PČR 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem