Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Zmizela matka dvou dětí /AKTUALIZACE/

HODONÍNSKO: Policisté usilovně pátrají po pohřešované ženě. 

Policisté z Hodonínska i jiných regionů pátrají po pohřešované ženě, viz odkaz:

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=15060328170606 - (pokud je odkaz neaktivní, pátrání bylo zrušeno)

Naposledy byla viděna v pátek 24. března 2017 v místě svého bydliště v malé obci na Kyjovsku. Doma nechala své dvě děti a bez jakýchkoliv náznaků nebo indicií o svém odchodu, zmizela. Doma měla po sobě zanechat pouze vzkaz, že odchází. Důvod odchodu a místo, kde se může zdržovat, není znám. Policisté po ženě usilovně pátrají a žádají o spolupráci i veřejnost. Pokud jste pohřešovanou ženu někde viděli nebo znáte místo, kde se mohla vyskytovat, oznamte to policistům na linku 158.

AKTUALIZACE 30. 3. 2017: Ve čtvrtek provedli policisté rozsáhlou pátrací akci v místě bydliště pohřešované ženy stejně tak jako v blízkém i širším okolí. Na pomoc jsme si přizvali policisty ze Speciální pořádkové jednotky, kteří prohledávali okolí vesnice a ze vzduchu situaci monitoroval policejní vrtulník. Kriminalisté mezitím dělali prověrky ve vesnici a sbírali možné poznatky od místních obyvatel. Ve večerních hodinách proběhla domovní prohlídka rodinného domu, kde pohřešovaná žena bydlela, ale ani ta nepřinesla kladný výsledek. Pátrání tedy pokračuje dále. Policisté pátrání směřují ve dvou variantách a to, že žena skutečně odešla sama a někde se ukrývá nebo že se mohla stát obětí trestného činu.

por. Bc. Petr Zámečník, 29. 3. 2017

Odkazy do noveho okna

Hledaná žena

Hledaná žena 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem