Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Zatímco spala, přišla o telefon

CHOMUTOV - Za poskytnuté přístřeší se odvděčila žena krádeží telefonu, Našla, nevrátila.... 

Spánek využila ke krádeži

Obvinění z krádeže předali chomutovští kriminalisté 23leté ženě z okresního města. V listopadu loňského roku využila ochoty poškozené, která ji nechala u sebe v bytě přespat. Zatímco žena ještě ráno spala, sebrala odložený mobilní telefon a z bytu v Ervěnické ulici v Jirkově odešla. Z následného vyšetřování vyšlo najevo, že za obdobné jednání stála obviněná před chomutovským soudem v nedávné době, uvedené jednání policisté proto vyšetřují jako trestný čin.

Našla, nevrátila

Až roční pobyt ve vězení hrozí v případě odsouzení 24leté ženě z Mostu. Minulý měsíc našla na silnici poblíž domu v obci Vysoká Pec mobilní telefon v pouzdře, který zde ztratil poškozený. Telefon neodevzdala, ale naopak si ho nechala pro vlastní potřebu. Poškozenému vznikla škoda za 8 tisíc korun. Ženě sdělili policisté z Jirkova podezření z trestného činu zatajení věci.

Drahý nákup

Krádež oznámila na místní oddělení policie v Chomutově včera dopoledne žena z okresního města. Při nakupování v místním marketu nebyla dost opatrná a kabelku si nechala zavěřenou na nákupním vozíku. Nevěnovala jí dostatečnou pozornost a kdosi sebral nejen hotovost, ale i osobní doklady a prstýnek ze žlutého kovu. Celková škoda se vyšplhala na 12 tisíc korun.  

6. října 2017

nprap. Marie PIVKOVÁ

tisková mluvčí KŘP Ústeckého kraje

oddělení tisku a prevence Chomutov

tel. 974 433 207 

mob. 724 189 729       e-mail: krpulk.kr.pis.cv@pcr.cz

vytisknout  e-mailem