Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Zadržení hledaného muže

České Budějovice - Dopravním přestupkem na sebe muž upozornil, lustrací policisté zjistili, že se o něj zajímá okresní soud. 

 

Muže ze Zlínského kraje, který se pravděpodobně skrýval před spravedlností, vypátrali ve čtvrtek v noci policisté oddělení hlídkové služby České Budějovice. Mladý muž (1984) řídil v Českých Budějovicích, po Okružní ulici osobní vozidlo Hyundai, když přijížděl ke křižovatce s Rudolfovskou ulicí, tak nezastavil na znamení dopravního značení Stůj, dej přednost v jízdě. Policisté muže zastavili a provedli kontrolu totožnosti. Jeho lustrací zjistili, že je po něm vyhlášeno pátrání z jeho rodného kraje – Příkaz k zatčení. Na základě těchto skutečností byl muž zadržen a převezen na místně příslušné obvodní oddělení, tzn. České Budějovice – Suché Vrbné. Vozidlo si zajistila druhá osoba, která se v něm přepravovala.

Po vyhotovení potřebné dokumentace byl muž převezen do policejní cely a v pátek ho policisté pohotovostního a eskortního oddělení převezli k požadovanému úkonu na okresním soudě.

por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz

14. února 2016

vytisknout  e-mailem