Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Žádost o poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb.

CHOMUTOV - Žádost o poskytnutí seznamu všech listin ze spisu 

Požadované informace:

Žadatel žádá o poskytnutí seznamu všech  listin zařazených do spisu týkajícího se věci č.j. KRPU-77658/ČJ-2017-040381 s uvedením označení každé jednotlivé listiny, údaje, zda jde o listinu vyhotovenou policejním orgánem nebo listinu, kterou policejní orgán obdržel. Dále žádá o údaje, kdy byla vyhotovena a kdy jí  policejní ográn obdržel. Také žádá o poskytnutí kopií všech úředních záznamů o podaných vysvětleních v této věci.

Požadované chce zaslat v elektronické podobě prostřednitvím datové schránky.

Odpověď:

Poskytnutí informací týkajících se spisu č.j.KRPU-77658/ČJ-2017-040381 a to:  seznam všech listin zařazených do spisu týkajících se uvedeného spisu s uvedením označení každé jednotlivé listiny, údaje, zda jde o listinu vyhotovenou policejním orgánem nebo listinu, kterou policejní orgán obdržel, údaje, kdy byla vyhotovena a kdy jí  policejní ográn obdržel. A dále  poskytnutí kopií všech úředních záznamů o podaných vysvětleních v této věci.

Požadované informace o jednotlivých listinách zaslány v tabulce výpisu z evidenčního systému. Ve spise se nenachází žádný záznam o podaném vyvětlení, jak je i zřejmé ze soupisu listin zařazených ve spise, proto není žádný zaslán.

Odpověď zaslána elektronicky, prostřenictvím datové schárnky.

vytisknout  e-mailem