Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Výzva svědkům dopravní nehody

JABLONEC NAD NISOU - Tento týden v pondělí odpoledne se stala dopravní nehoda v ulici Mozartova. Řidič, který tam při couvání poškodil zaparkované vozidlo, z místa nehody ujel, aniž by splnil povinnosti, které mu v takové situaci ukládá zákon. 

V pondělí 6. listopadu se v 16.30 hodin stala v Jablonci nad Nisou v ulici Mozartova dopravní nehoda. Dosud nezjištěný řidič s neustanoveným vozidlem vycouvával z parkovací plochy do uvedené ulice, přičemž narazil do při pravé straně vozovky zaparkovaného vozidla Renault Megane Scenic. Ke zranění osob nedošlo a předběžná výše způsobené škody na poškozeném voze Renault činí částku 12.000,- Kč.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří uvedenou dopravní nehodu šetří, žádají případné svědky celé události, aby se přihlásili na tel. 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. Občané mohou policisty kontaktovat také písemně prostřednictvím e-mailu jn.di.podatelna@pcr.cz. Policisté přivítají především jakékoliv informace k průběhu uvedené dopravní nehody a poznatky směřující k ustanovení neznámého řidiče, který z místa události ujel.


8. 11. 2017
nprap. Dagmar Sochorová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí

   

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem