Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Vsetínský kriminalista uspěl na světových hrách

VSETÍNSKO: Úspěšný sportovec rozšířil sbírku medailí.

Minulý měsíc se v čínském Chengu konaly World Police & Fire Games. V českých barvách se do klání v místním plaveckém centru zapojil i por. Mgr. Pavel Obr, komisař vsetínského oddělení obecné kriminality. Domů si přivezl pět cenných kovů.

Ve dnech 8. – 18. srpna 2019 proběhly v čínském Chengu World Police & Fire Games, kdy bylo přihlášeno téměř deset tisíc účastníků ze sedmdesáti sedmi zemí celého světa. Soutěžilo se v padesáti jedné sportovní disciplíně.

Mezi závodníky v plaveckých disciplínách byl i por. Mgr. Pavel Obr. Byly to jeho páté světové hry. Z bazénu vylovil celkem pět medailí. Na tratích 50 a 100 m motýlek a 100 m volný způsob skončil na stříbrné pozici. Na trati 200 polohový závod a 50 m prsa byl ještě úspěšnější a vyhrál. Celkem svou sbírku z účastí na světových hrách rozšířil na krásných sedm zlatých, šest stříbrných a čtyři bronzové medaile.

Jak sám řekl, je pro něj účast na těchto hrách srdeční záležitostí a již nyní se těší na další, které se konají za dva roky v nizozemském Rotterdamu. Přejeme mnoho úspěchů.