Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Vrátil či vrátí nálezce peněženku majiteli?

ORLICKOÚSTECKO – Za krádež mu jinak hrozí až dvouleté vězení. 

Muž ztratil peněženku v prostorách benzinové čerpací stanice ONO ve Vysokém Mýtě.

V pátek 21. dubna 2017 v době od 6:30 do 6:45 hodin si zákazník po natankování paliva a jeho uhrazení na pokladně odskočil ještě před odjezdem na toaletu, kde patrně peněženku s finanční hotovostí a platební kartou uloženou v oděvu ztratil. Když o hodinu později ztrátu zjistil, okamžitě kontaktoval obsluhu čerpací stanice. Ta mu sdělila, že zřejmě jeho peněženku nalezl jiný zákazník (pravděpodobně muž v reflexní bundě zachycený na přiložených fotografiích), který sdělil, že ji odevzdá na polici. Do dnešního dne jsme tuto skutečnost nezaevidovali. Je možné, že ji nálezce odevzdal na jiném úřadě. Proto ho touto cestou žádáme, aby se nám ozval na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 580 741. Pokud tak neučiní, hrozí mu za přečin krádež až dvouleté vězení.

K popisu peněženky můžeme uvést, že je o rozměru 8 x 12 centimetrů, kožená, černé barvy, rozkládací s pouzdry na platební karty se síťováním.

Pokud nám mohou případní svědci k uvedenému případu sdělit jakékoliv informace, mohou tak učinit prostřednictvím výše uvedených telefonních čísel.

10. května 2017
por. Bc. Lenka Vilímková
tisková mluvčí    

vytisknout  e-mailem