Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Vozidlo našel na špalkách

LIBEREC - Během noční doby z 21. na 22. ledna 2016 demontoval a odcizil neznámý pachatel z osobního vozidla Ford v ulici Mlýnská kompletní kola. 

Policisté z obvodního oddělení Liberec - Centrum pátrají v těchto dnech po pachateli krádeže kol z osobního vozidla Ford Explorer. Ke krádeži došlo během noční doby z 21. na 22. ledna 2016 v centru města Liberce, ulici Mlýnská. Po příchodu k vozidlu čekalo na jeho majitele nemilé překvapení, jeho vozidlo bylo nepojízdné. Neznámý zloděj odmontoval během noci z vozidla všechna čtyři kola a vozidlo podložil dřevěnými kulatinami. Majiteli vozidla tak způsobil škodu ve výši 18 tisíc korun. 

Policisté již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže, za který v případě dopadení hrozí pachateli dvouletý trest vězení. Nejen po pachateli, ale i po odcizených kolech nyní pátrají. V případě, že by si někdo z občanů v inkriminovanou dobu všiml jakéhokoliv pohybu poblíž uvedeného typu vozidla, předávejte informace policistům prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně. 
 

25.1.2016
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí 

vytisknout  e-mailem