Policie České republiky

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Dělník v dopravě

Letecká služba Policie ČR - pracovní poměr

Obecně

  • místo výkonu: Praha 6 – Ruzyně – „Staré letiště“
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Náplň práce

  • úklid a dezinfekce vnitřních prostor vrtulníků, ošetření pilotní kabiny a speciálních prostor vrtulníku,
  • provádění úklidu a čištění měřících a laboratorních přístrojů elektropřístrojů radiozkušebny,
  • provádění běžného úklidu, zametání vnitřních a venkovních prostor, utírání prachu, vynášení odpadků, vytírání PVC podlah a dlaždic, čištění koberců vysavačem, čištění nábytku,

Platové podmínky a další benefity

  • platová třída 2. se mzdou 18.780,- Kč
  • řádná dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna

Požadujeme

  • základní vzdělání
  • ověření spolehlivosti Úřadem pro civilní letectví dle zákona č. 49/1997 Sb.,
  • bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)

Výhodou

  • vstřícnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Další informace

  • pevná pracovní doba pondělí až pátek 6:00 – 14:30 hodin, termín pro zaslání žádosti a životopisu do 30.06.2024
  • možnost nástupu: dle dohody
  • Součástí přijímacího řízení je osobní pohovor.

V případě zájmu zašlete žádost a strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění  na adresu Letecká služba Policie České republiky P.O. BOX č. 2 Praha 618 163 00 nebo e-mail – lspcr.vnitrni@pcr.cz , popřípadě spojení na personální pracoviště – 974838389, 974838319.

vytisknout  e-mailem