Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Viděli jste střet jízdního kola s autem?

ORLICKOÚSTECKO – Ozvěte se nám na linku 158. 

Foto PČR z místa dopravní nehodyFoto PČR z místa dopravní nehodyNa křižovatce v obci Dlouhá Třebová se střetla cyklistka s autem a následně havarovala „koloběžkyně“.

Ve středu 17. května 2017 v půl páté odpoledne se na křižovatce protínající ulici Ústeckou a Na Placi střetla devětačtyřicetiletá cyklistka jedoucí po vedlejší komunikaci s osobním vozidlem značky Škoda Fabia řízeném dvaatřicetiletým řidičem přijíždějící do křižovatky po hlavní silnici. Po střetu žena z jízdního kola spadla na vozovku. Při pádu utrpěla zranění, se kterým byla rychlou lékařskou pomocí transportována do nemocnice. Šestatřicetiletá žena jedoucí na koloběžce do křižovatky proti směru jízdy osobního automobilu údajně byla nucena náhle změnit rychlost jízdy, aby cyklistku neohrozila. Žena měla z koloběžky následně upadnout na povrch komunikace a poranit se. Dechové zkoušky na alkohol byly u účastníků nehody s negativním výsledkem. Škoda na dopravních prostředcích je předběžně vyčíslena na 8 tisíc korun.

Pokud jste výše uvedenou dopravní kolizi viděli a mohli byste nám sdělit její průběh, informace uvítáme na lince 158 nebo na telefonním čísle 974 580 251. 

19. května 2017
por. Bc. Lenka Vilímková
tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem