Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Naboural zaparkované vozidlo

STAŇKOV - Neznámý řidič neposkytl majiteli nabouraného vozidla zákonnou součinnost. Policisté pátrají po jeho totožnosti. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě pravděpodobně došlo dne 21. prosince 2015 v době od 09:30 hodin do 10 hodin v obci Staňkov v ulici Soukenická před domem č. p. 42. Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil levou stranu stojícího vozidla tovární značky Volkswagen Golf Variant. Z místa dopravní nehody odjel, aniž by si navzájem prokázal svoji totožnost s majitelem poškozeného vozidla, nesdělil údaje o vozidle, se kterým měl účast na dopravní nehodě, a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 7 tisíc korun.
     Případní svědci výše popsané události, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
5. ledna 2016

vytisknout  e-mailem