Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Pozor při nakupování

CHOMUTOV - Muž přišel o peněženku, Bundy i kabelku..... 

Pozor při nakupování

V neděli, kolem poledne, navštívil market na Černovické ulici v Chomutově  muž z Jirkova. Zatímco si prohlížel zboží, svoji peněženku nechal volně odloženou v nákupním košíku. Během chvilky mu však zmizela. Přišel o peníze, o osobní doklady a platební kartu, škodu odhadl na 3 tisíce korun. Pak už mu nezbylo nic jiného, než krádež oznámit na místní oddělení policie.

Bundy i kabelku

Chomutovští policisté pátrali po totožnosti neznámého pachatele, který na konci srpna vnikl do volně přístupného stanu na Kamencovém jezeře a návštěvnici sebral dámskou kabelku s hotovostí a osobními doklady. Žena vyčíslila škodu na necelé 4 tisíce korun. Podezření z krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku policisté sdělili obyvateli města ve věku 39 let, který má uvedené jednání na svědomí. Kromě toho podezřelý ještě odcizil v místním marketu čtyři kusy vystavených zimních bund za necelých 5 tisíc korun. Vyšetřování nadále pokračuje.

Zloděj na zahradě

Minulý týden vnikl kdosi do areálu zahrádek v Dukelské ulici. Z pozemku majitelky sebral odstavený vozík za automobil, bazén a trampolínu. Různé elektrické nářadí pak zmizelo také z několika dalších kůlen. Celková škoda byla odhadnuta na 32 tisíc korun. Po totožnosti pachatele nyní pátrají chomutovští policisté.  

13. září 2017

nprap. Marie PIVKOVÁ

tisková mluvčí KŘP Ústeckého kraje

oddělení tisku a prevence Chomutov

tel. 974 433 207 

mob. 724 189 729       e-mail: krpulk.kr.pis.cv@pcr.cz

vytisknout  e-mailem