Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Poškodil pneumatiky

CHOMUTOV - Muž byl obviněn z trestného činu, Opravy se nedočkali.... 

Poškodil pneumatiky

Kriminalisté v Kadani vyšetřují jednání 37letého muže z Karlových Varů. V měsíci září letošního roku vnikl na parkoviště autoservisu v Klášterci nad Ohří. Na místě poškodil u pěti zaparkovaných osobních vozidel pneumatiky. Škoda byla odhadnuta na necelých 16 tisíc korun. Obvinění z trestného činu poškození cizí věci si muž převzal, vyšetřování nadále pokračuje.

Opravy se nedočkali

34letý muž z Jirkova je podezřelý ze zpronevěry. V letních měsících převzal pracovní zakázku na přestavbu bytu poškozeného v Jirkově, ulice Na Borku. Za tímto účelem obdržel zálohu na provedení zakázky ve výši 73 tisíc korun. Práce měly být provedeny do srpna. Dohodu však nesplnil, poškozenému sice přes urgence vrátil

3 tisíce korun, zbytek peněz však dluží do současné doby a je nekontaktní.

Jednání muže nyní vyšetřují chomutovští policisté.

Vyšetřování krádeže odloženo

Policisté v Klášterci nad Ohří přijali v pondělí oznámení od poškozeného, že byl okraden. Během spánku v pokoji na místní ubytovně mu kdosi odcizil z peněženky hotovost ve výši 5 tisíc korun. Vyšetřování krádeže nyní mohli policisté odložit. Majitel si peněženku s hotovostí uložil na jiné místo a na tuto skutečnost zapomněl.

Zloděj ve sklepě

Tento týden vnikl kdosi do domu v ulici Vítězslava Nezvala v Chomutově. Dostal se až do prostoru sklepů, překonal dveře do kóje poškozené a z místa odnesl čtyři kusy letních pneumatik s disky. Majitelka stanovila celkovou škodu na 21 tisíc korun. Po totožnosti zatím neznámého pachatele nyní pátrají policisté.

Upozornění

10.11.2017 a 13.11.2017 nebudu přítomna na pracovišti. S dotazy k aktuálnímu nápadu se prosím obracejte na paní Irenu Pilařovou – OTP Louny, tlf. 974 437 207 mbl. 724 155 239

9. listopadu 2017

nprap. Marie PIVKOVÁ

tisková mluvčí KŘP Ústeckého kraje

oddělení tisku a prevence Chomutov

tel. 974 433 207 

mob. 724 189 729       e-mail: krpulk.kr.pis.cv@pcr.cz

vytisknout  e-mailem