Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Opuštěné zahrady lákají zloděje

CHOMUTOV - Zmizel stan a další věci, Parfém do batohu..... 

Opuštěné zahrady lákají zloděje

V Klášterci nad Ohří pátrají policisté po totožnosti neznámého pachatele, který během víkendu vnikl na pozemek zahrady v ulici U Koupaliště. Na pozemku sebral volně postavený stan. Nevynechal ani chatku odkud zmizela mikrovlnná trouba, vařič a travní sekačka. Majitelka vyčíslila celkovou škodu na necelých 9 tisíc korun. Uvedené jednání policisté vyšetřují jako krádež a porušování domovní svobody.

Parfém, rána, útěk

Parfém za 120 korun odcizila 34letá žena z okresního města v prodejně na Březenecké ulici. Z regálu zboží přendala rovnou do kabelky a chtěla odejít. Když se jí snažila prodavačka zastavit, udeřila ji a z místa utekla. Policisté ženu zadrželi a sdělili jí obvinění z krádeže.

Nedá si pokoj

24letý muž ze Štětí je podezřelý z nebezpečného pronásledování a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Od minulého měsíce totiž vyhledává svoji bývalou přítelkyni v místě trvalého bydliště, kontaktuje ji prostřednictvím telefonu, zasílá SMS zprávy, kde vyhrožuje ublížením na zdraví nejen jí, ale i jejím blízkým. Vůbec mu nevadí skutečnost, že za obdobné jednání byl již v nedávné minulosti odsouzen chomutovským soudem. Zároveň také porušuje vyslovený soudní zákaz styku s poškozenou pohybovat se v bezprostřední blízkosti domu, kde žena bydlí. Nadále vyšetřují policisté v Jirkově. 

12. října 2017

nprap. Marie PIVKOVÁ

tisková mluvčí KŘP Ústeckého kraje

oddělení tisku a prevence Chomutov

tel. 974 433 207 

mob. 724 189 729       e-mail: krpulk.kr.pis.cv@pcr.cz

vytisknout  e-mailem