Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

DEN S POLICIÍ ČESKÉ REPUBLIKY

KARLOVARSKÝ KRAJ - Přijďte se podívat. 

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje vás zve na Den s Policií České republiky. Máme pro vás připravený zajímavý program. Těšit se můžete na různé akční ukázky pořádkové jednotky, policejních psovodů, zásahové jednotky, policejních koní. V akci uvidíte policejní dron i vrtulník.

Dozvíte se zajímavé informace o historii bezpečnostních sborů a díky historické ukázce se budete moci přenést např. do období 1. republiky, kdy na území našeho státu se o bezpečnost občanů starali četníci a uniformovaní příslušníci stráže bezpečnosti.

Uslyšíte hrát ve dvou vstupech Hudbu Hradní stráže a Policie ČR nebo si budete moci prohlédnout budovu Krajského ředitelství policie.

Přijďte se podívat, jak vypadá místo činu, různá vlákna v mikroskopu, zastřílet na laserovou střelnici nebo jak vypadají různé zbraně, vybavení pyrotechniků, potápěčů, pořádkové, dopravní a cizinecké policie.

V programu jsme počítali i s nejmenšími účastníky. Pro ně máme připravenou velkou nafukovací loď, obří bubliny či různé plnění jednoduchých úkolů. 

Přijďte 27. 5. 2017 s celou rodinou
začínáme v 13.00 hodin
v areálu Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje, ulice Závodní 386/100.

vstup zdarma
občerstvení a parkování zajištěno

mjr. Mgr. Kateřina Böhmová
17. 5. 2017

vytisknout  e-mailem