Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Viděli jste nehodový děj, ozvěte se nám

ORLICKOÚSTECKO – Jízda, strom, náraz, auto na střeše… 

Foto PČRFoto PČRŘidič osobního vozu značky Škoda Fabia se zotavuje ze zranění, které utrpěl při dopravní nehodě, a policisté z Dopravního inspektorátu Ústí nad Orlicí prověřují všechny skutečnosti, které by mohly vést k objasnění nehodového děje.

Sedmašedesátiletý řidič jedoucí v pondělí 31. července 2017 krátce po půl osmé hodině ranní po komunikaci od obce Skuhrov na Českou Třebovou, se přibližně 1 kilometr za Skuhrovem střetl v zatáčce mimo komunikaci se vzrostlým stromem. Po nárazu se s autem přetočil na střechu. Tímto manévrem si způsobil zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice s následnou hospitalizací. Dechová zkouška na alkohol na místě vyloučila, že by řidič před nebo během jízdy pil alkoholické nápoje. Škoda na fabii a stromu je 51 tisíc korun.

Místem měl projíždět starší typ osobního vozidla značky Ford Focus stříbrné barvy. Pokud jste popsanou nehodu viděli a mohli byste nám sdělit její průběh, můžete tak učinit prostřednictvím linky 158 nebo telefonního čísla 974 580 250.

8. srpna 2017
por. Bc. Lenka Vilímková
tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem