Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Události z okresu Opava - 20. dubna 2017

Opava - různé krádeže a jiné.. 

Při návštěvě bazénu přišel o mobil

Ve středu 19. 4. 2017 v podvečerních hodinách v Opavě na bazénu na ulici Zámecký okruh využil pachatel nepozornosti poškozeného, který si ponechal na skříňce volně odložený mobilní telefon iPhone. Mobil mu odcizil a způsobil škodu ve výši 9 tisíc korun.

Posprejovaný autobus

Hlučínští policisté zahájili dne 20. 4. 2017 úkony trestního řízení pro podezření z  poškození cizí věci. Toho se dopustil prozatím neznámý pachatel, když v době od 19. do 20. 4. 2017 v Bohuslavicích na ulici Lesní posprejoval zaparkovaný autobus. Způsobená škoda byla prozatím vyčíslena na 10 tisíc korun.

Z domu odcizil i pánské košile a kočárek

Opavští policisté prověřují vloupání do rodinného domu v Opavě na ulici Heritesova a zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinů krádeže a poškození cizí věci. K protiprávnímu jednání došlo v době od srpna 2016 do 25. 3. 2017, když pachatel násilně vnikl do domu, který není v této době obývaný a poškodil zařízení. Následně vše prohledal a odcizil různé věci (dětský kočárek, pánské obleky, košile, obrazy) v hodnotě přes 25 tisíc korun. Poškozením zařízení způsobil škodu 35 tisíc korun. Opavští policisté přivítají jakékoli informace, které by vedly ke zjištění pachatele, svědci ať kontaktují přímo opavské policisty na místním oddělení, nebo telefonicky na číslo 974 737 651.

Odcizení rozvodné skříně

V době od 17. do 18. 4. 2017 na ulici Hlučínská v obci Bolatice vnikl prozatím neznámý pachatel na oplocený pozemek čističky odpadních vod. Zde demontoval a odcizil elektrickou rozvodnou skříň i s jištěním. Způsobená škoda činí 7 tisíc korun.

komisař por. Bc. Pavla Jiroušková

20. 4. 2017

vytisknout  e-mailem