Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Tragická havárie osobního vozu

Písek – Kožlí – Třetí smrtelná nehoda během tří dnů. (Hlasová schránka 974 238 116 za sobotním servisem) 

Krátce před půlnocí soboty dne 17. června 2017 vyjížděly všechny složky IZS k další tragické dopravní nehodě. K té došlo na silnici třetí třídy v katastru obce Kožlí na Písecku. Řidič (30) osobního automobilu tovární značky Citroen Evasion, přijíždějící k obci Kožlí ve směru od obce Kozárovice, vyjel po projetí pravotočivé zatáčky v prostoru u rybníku Bochce vlevo mimo komunikaci, kde havaroval.

Všechny čtyři osoby ve vozidle utrpěly závažná poranění. Nejvážněji zraněn byl mladý spolujezdec vedle řidiče. Ten i přes snahu na místě zasahujících záchranářů svým zraněním podlehl. Muž, sedící na zadním sedadle, byl transportován leteckou záchrannou službou do jedné z pražských nemocnic. Vedle něj sedící žena, stejně jako řidič vozu, byli převezeni ZZS na traumacentrum do českobudějovické nemocnice.

Přesná příčina a další okolnosti nehody jsou předmětem následného šetření píseckých dopravních policistů a kriminalistů. Je dáno důvodné podezření, že řidič usedl za volant vozu pod vlivem alkoholu.  

Během uplynulých tří dnů je to již třetí tragická nehoda na jihočeských silnicích. Od začátku roku si tak dopravní nehody vyžádaly již devatenáctou oběť.

por. Mgr. Miroslav Doubek   ta.pis@pcr.cz , krpc.pio@pcr.cz

18. června 2017  

Odkazy do noveho okna

SDN - hav. OA - Kožlí - 01

SDN - hav. OA - Kožlí - 01 

Detailní náhled

SDN - hav. OA - Kožlí - 02

SDN - hav. OA - Kožlí - 02 

Detailní náhled

SDN - hav. OA - Kožlí - 03

SDN - hav. OA - Kožlí - 03 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem